Nasi pracownicy to najlepiej przeszkolona kadra w kraju
Korzystają z najlepszego sprzętu dostępnego na rynku
Używają najlepszych środków czystości
Dzięki nim osiągniesz perfekcyjną czystość

Jesteśmy świadomi, że to ludzie tworzą firmę i to ludzie są jej wizytówką – nie tylko Golkondy ale i obiektu, w której ręce jest on oddany.
Mając tą świadomość, staramy się, by nasz personel nie był jedynie miły i sympatyczny ale również kompetentny i z profesjonalnym podejściem do powierzonych mu zadań.

Zatrudniając pracowników zwracamy szczególną uwagę na ich kwalifikacje. W zależności od ich stopnia przechodzą oni, trwające od kilku do kilkudziesięciu dni, szkolenia organizowane m.in. przez Polskie Stowarzyszenie czystości, BHP, PPOŻ oraz wszystkie inne wynikające na przykład ze zmian standardów przepisów UE.

Każdy pracownik przechodzi również wewnętrzne szkolenie dotyczące wymogów i standardów obiektu, do którego zostaje oddelegowany.

Co pozwala nam na osiągnięcie takich wyników?

Podchodząc z zaangażowaniem i profesjonalizmem do powierzonych nam zadań, nasz personel jest wszechstronnie szkolony w zakresie sprzątania. Wykorzystujemy własne, ekologiczne środki czystości o wysokiej jakości i skuteczności. Wiemy jakich materiałów używać do pielęgnacji poszczególnych powierzchni, by efekt końcowy był olśniewający. Używamy jedynie nowoczesnych urządzeń do czyszczenia wszelkich rodzajów zabrudzeń. W naszym zapleczu znajdziecie Państwo m.in. froterki o zaawansowanej technologii, ekstraktory do głębokiego czyszczenia dywanów i tapicerek, szorowarki oraz nowoczesne kombajny do maszynowego mycia podłóg. Nie chcąc zakłócać wykonywania obowiązków innym posługujemy się cicho pracującymi odkurzaczami do pracy na sucho i mokro. To wszystko plus zaangażowanie naszego personelu sprawia, że obiekty będące pod naszą opieką wciąż lśnią jak nowe mimo upływu lat.

Zostań pracownikiem firmy Golkonda